Noslēdzies konkurss jaunajiem komponistiem

Noslēdzies Skaņu mākslas fonda konkurss jaunajiem komponistiem. Konkursa žūrija nolēma pirmo vietu nepiešķirt. Otro vietu konkursā dala Dace Mangulsone ar skaņdarbu “Iespējama neiespējamība” un Marina Vidmonte ar skaņdarbu “No dzīlēm”. Trešā vieta piešķirta Kārlim Rēriham par darbu “Vēl viena vasara”. Par konkursa naudas balvām pateicība Valsts Kultūrkapitāla fondam!

Konkurss jaunajiem komponistiem

Tiek izziņots konkurss jaunajiem komponistiem, sadarbībā ar J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Kompozīcijas katedru un Orķestri "Rīga", pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam. 

Madonā notiks koncerts "Līdz ar saullēktu"

Atceroties kordiriģentu un komponistu Valdi Breģi 90. dzimšanas dienā, 2018. gada 9. decembrī plkst. 15.00 Madonas kultūras namā notiks koncerts “Līdz ar saullēktu”, kurā Madonas mūzikas skolas simfoniskā orķestra, koru un solistu sniegumā skanēs mākslinieka radītās kompozīcijas – romantiskas noskaņu ainas ar latviešu dzejnieku tekstiem un Latvijas dabas tēliem.

 

Kur iegādāties izdevumu "Bērnības ainas"?

Informējam, ka klavierdarbu krājumu "Bērnības ainas" var iegādāties Grāmatu namā "Valters un Rapa" Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, un izdevniecības "Musica Baltica" veikalā Krišjāņa Barona ielā 39, Rīgā.

Pieejami ielūgumi uz koncertiem "Dziesma brīvai Latvijai"

No 5. novembra Latvijas Nacionālās bibliotēkas reģistratūrā pieejami ielūgumi uz koncertiem "Dziesma brīvai Latvijai", kas notiks 15. novembrī Ziedoņa zālē, koncertu sākums plkst. 15.00 un plkst. 17.30. Piedalīsies solisti Kristīne Gailīte, Rihards Mačanovskis, Mihails Čulpajevs, pianists Mārtiņš Zilberts, Emīla Dārziņa jauktais koris un diriģents Arturs Ancāns. Programmā – latviešu komponistu dziesmas ar Viļa Plūdoņa dzeju. Atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

Multimediāls projekts LANDSCAPES

Mūsdienu kultūras foruma „Baltās naktis 2014” ietvaros kino „Splendid Palace” 2014. gada 6. septembrī plkst. 18.00 risināsies multimediāls projekts „Landscapes”, kas iecerēts kā mūzikas un fotomākslas sintēze. Uzstāsies divi latviešu mūziķu dueti: Duo Solisti”, ko veido flautiste Aiva Elsiņa (Latvija/Itālija) un pianists Simone Pionjeri (Itālija), kā arī duets -trompetists Jānis Porietis un pianiste Liene Andreta Kalnciema. Mūziķu spēli uz kino ekrāna bagātinās Jāņa Porieša īpaši veidotas fotoprojekcijas. Ieeja pasākumā bez maksas.

Koncerts "Teiciet, bērni, Kungu!" notiks Ģimenes dienas priekšvakarā

2014. gada 17. maijā plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks latviešu komponistu kormūzikas koncerts "Teiciet, bērni, Kungu!". Piedalās: Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas meiteņu koris "Vivace", diriģente Andra Fenhane. Programmā Ilzes Arnes, Riharda Dubras un Jāņa Ķirša skaņdarbi.

Izdevums "Bērnības ainas"

     2013. gada oktobrī nāca klajā pirmais Skaņu mākslas fonda izdevums - komponista Valda Breģa klavierdarbi "Bērnības ainas".  

Skaņu mākslas fonds atbalsta Brāļu Mediņu Jauno pianistu konkursu

2014. gada 15. martā norisinājās 4. Brāļu Mediņu Jauno pianistu konkurss. Skaņu mākslas fonds atbalstīja jaunos mūziķus un dāvināja katram no 27 dalībniekiem jaunāko klašu grupā izdevumu "Bērnības ainas".

Šodien notiek koncerts "Mežābeles zieds"

Koncerts tiek rīkots diriģenta, komponista un pedagoga Valda Breģa (1928-2011) atcerei. Solisti Ieva Parša un Arturs Cingujevs, kā arī vairāki kori atskaņos Ilonas Breģes un Valda Breģa mūziku. Koncertu rīko Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisija un nodibinājums „Skaņu mākslas fonds”.